02126642001

سازه های سقف کاذب

F47

با توجه به نوع كاربرد اين محصول كه بيشتر درسقفهاي كاذب مورد استفاده قرار مي گرد و همچنین کثرت اجراي سقف كاذب در محيط هاي مختلف، پروفيل (F47) یکی از پر مصرف ترین پروفیل های ساخت و ساز خشک  (dry wall system)  به حساب مي آيد.محصول فوق به دليل قرارگیري پانل و همچنین جایگذاری كليپس از لحاظ كيفي بسيار حائز اهميت است. با توجه به حساسيت بالاي اين سازه، متخصصین ما نگاه ويژه اي به محصول داشته و با فراهم آوردن تست هاي كنترلي، توانسته ایم محصولات خود را با بالاترين كيفيت به بازارعرضه نماییم.

 uh36

از دسته پروفيل هاي رانر ميباشد و با توجه به ناكهاي استقامتي، در برخي از آويز ها نيز از آن استفاده مي گردد . به طور كلي در اکثر پروژه هاي اجرايي نقش مكمل را ايفا ميكند . دانا سازه فضاي انتخاب را باز گذاشته و اين سازه را با دو ضخامت 0/5mm و 0/6mm توليد و عرضه مينمايد.

  L25

اين محصول با توجه به نوع ساختار، توليد بسيار حساسي داشته و از آنجائيکه (L25) مختصات ديگر پروفيل ها را در سقف كاذب تعين مي نمايد، کنترل كيفيت اين محصول در خط توليد به صورت اتوماتيك و توسط قرارگري سنسورهاي خاص انجام مي پذيرد. در مرحله بعد پروفيل ها توسط ماشین، شمارش شده و درپك هاي 20 شاخه اي به قسمت بسته بندي هدايت و براي بارگیري آماده ميشوند.

سپری کلیک

  سپری کلیک

فاز اول تشكيل دهنده اين سيستم بوده كه بوسيله كليك شدن در پانچ هاي مذكور، جایگذاری شده و سيستم براي پيوستن سازه بعدي آماده خواهد شد. اين پروفيل به طول 3600 میلیمتر و داراي يك پانچ ميباشد، ضخامت ورق گالوانيزه توليدي آن 0/30mm و با روكش ورق رنگي به ضخامت 0/25mm است

فاز دوم تشكيل دهنده اين سيستم بوده كه بوسيله كليك شدن در پانچ هاي مذكور، جایگذاری شده و سيستم براي پيوستن سازه بعدي آماده خواهد شد. اين پروفيل به طول 1200 میلیمتر و داراي يك پانچ ميباشد، ضخامت ورق گالوانيزه توليدي آن 0/30mm و با روكش ورق رنگي به ضخامت 0/25mm است

فاز سوم تكميل كننده اين سيستم بوده كه محل قرارگیري شبكه هاي 60 * 60 را تشكيل ميدهد. اين پروفيل به طول 600 میلیمتر با ضخامت ورق گالوانيزه توليدي 0/30mm و با روكش ورق رنگي به ضخامت 0/25mm است.

 l24

اين سازه به عنوان باربر در اين سيستم ايفاي نقش مي كند، مقطع مورد نظر از ورق رنگي متناسب با رنگ پيش فرض تعين شده در سقف با ضخامت 0/4mm توليدميگردد.

تایل

  تایل

تایل های سقفی در ابعاد ۶۰ * ۶۰ سانتیمتر و در دو نوع ساده و آکوستیک تولید و عرضه می گردد. ویژگی اصلی تایل های آکوستیک، قابلیت جذب صوت بالای آنها میباشد.به همین سبب،این نوع تایل غالبا در ساختمان هایی نظیر سینماها،آمفی تئاتر ها و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرد , این نوع تایل در مدل های ساده،طرح دار،سوراخ منظم و سوراخ نامنظم عرضه می گردد.

دریچه هوا

  دریچه بازدید

متنی جهت نمایش موجود نمی باشد.