02126642001

تسمه فلزی

تسمه فلزی

تسمه های فلزی بهترین و مطمعن ترین انتخاب جهت بسته بندی کالای سنگین و حجیم می باشند . تسمه ای فلزی در 3 نوع روغنی ، گالوانیزه و فنری فولادی مشکی تولید و مصرف می شود .
شایان ذکر است تسمه های فلزی روغنی و گالوانیزه از لحاظ استحکام کششی و کش آمدن مشابه بوده ولی ز لحاظ زنگ زدن تسمه روغنی در مجاورت رطوبت زنگ می زند ولی تسمه گالوانیزه دچار زنگ زدگی نمی شود .
تسمه های فولادی مشکی که با برند signode شناخته شده است از جهت استحکام کششی در سایز های مختلف تحمل نیروی بالاتری دارند.
تسمه های فولادی با تحمل باز حد اقل 5000نیوتن درهر میلیمتر مربع در سایز 16 بهترین انتخاب برای بسته بندی محصولات سنگین می باشد که این مقدار تا 24300 نیوتن در سایز 32 افزایش می یابد.
هر سه نوع تسمه فلزی در سایز استاندارد 16 19 و 32 میلیمتر تولید و مصرف می گردد.

تسمه روغنی

طراحی تسمه فلزی روغنی به گونها ی است که کاربرد این تسمه را هم با دستگاه های تسمه کش دستی و هم ماشینی تسهیل کرده و عدم تغییر شکل محصول حین بسته مندی را در پی دارد لبه های تسمه گرد بوده و سطح آن واکسی ( چرب یا روغنی ) است طوریکه تضمین کننده بالاترین درجه ایمنی است . این تسمه طوری مهندسی شده که نسبت به دیگر تسمه ها بادوام تر و تحمل بار و شوک های بیشتری را دارد . سطح نوار تسمه صاف بوده و کمترین اصطکاک را دارا می باشند . این محصول همانند دیگر تسمه ها دارای عرض ها و ضخامت های متفاوتی است که انتخاب نوع تسمه فلزی از نظر عرض و ضخامت به عواملی مانند هدف و عملکرد تسمه کشی ، ویژگی های بسته بندی شرایط حمل و جابجایی بستگی دارد.